Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jesteśmy partnerem kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, które za naszym pośrednictwem oferują programy ubezpieczeń komunikacyjnych dla osób fizycznych oraz prawnych. Kilkuletnie doświadczenie i specjalizacja w ubezpieczeniach komunikacyjnych pozwoliła nam przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę płaconą przez klienta.

Zapraszamy do skorzystania z kalkulatorów ubezpieczeniowych i wyliczenia przybliżonej składki OC, AC lub całego pakietu ubezpieczeń na własny samochód.

Polisa OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym i niewypowiedziana najpóźniej jeden dzień przed końcem odnawia się automatycznie, chcąc dokonać wyboru najtańszej oferty ubezpieczenia OC, należy skontaktować się z nami najpóźniej na dwa dni przed końcem okresu ubezpieczenia.

Honorujemy zniżki z PZU i innych firm ubezpieczeniowych.

W OFERCIE POSIADAMY KORZYSTNE PAKIETY OC, AC, NNW, ASSISTANCE ORAZ UBEZPIECZENIA MIESZKAŃ I FIRM

Możliwość płacenia w ratach 2, 4 lub 12 RAT

Ubezpiecz samochód razem z mieszkaniem a otrzymasz dodatkowo 10% zniżki!

Ubezpieczenia AC


Ubezpieczenie autocasco gwarantuje wypłatę odszkodowania, gdy nastąpi uszkodzenie pojazdu lub jego wyposażenia wskutek:

  1. Zderzenia z innym pojazdem;
  2. Osobami, zwierzętami lub przedmiotami;
  3. Działania osób trzecich;
  4. Zdarzeń losowych takich jak powódź, pożar;
  5. Działania czynników termicznych lub chemicznych;
  6.  Gdy dojdzie do kradzieży pojazdu, lub części jego wyposażenia, a także uszkodzenia pojazdu po kradzieży lub próbie kradzieży.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje wypadki powstałe w kraju  i za granicą tj. na terytorium państw Europy oraz Algierii, Iranu, Iraku, Maroka, Izraela i Tunezji.

Ubezpieczenia OC


Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym polegającym na objęciu przez zakład ubezpieczeń odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez kierujących pojazdem – innym osobom lub ich mieniu. Z tytułu OC towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane wypłacić odszkodowanie poszkodowanym niezależnie od tego, kto prowadził dany pojazd. Brak OC ujawniony przez np. policję skutkuje zatrzymaniem pojazdu oraz wysokimi karami nakładanymi przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

WYŚLIJ ZAPYTANIE MAILEM, A ODEŚLEMY DO CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ!